Поспішаємо повідомити, з 7 вересня 2015 року завершується програма поетапного ліцензування та позиції AutoCAD R-2 стануть недоступні.

У той час як продукти Autodesk весь час удосконалюються, покупці, вибирали AutoCAD R-2 з міркувань економії бюджету, не могли користуватися новітніми функціоналом.

Ліцензії R-2 дозволяли розподілити вкладення в програмне забезпечення на два етапи: спочатку купити попередню версію, а потім оновити її до новітньої. Оскільки з 1 лютого скасована програма Оновлення (Upgrades), для користувачів, які купують більш старі версії, це означає в перспективі потенційне збільшення технологічного відставання таких клієнтів.

У зв’язку з цим компанія Autodesk прийняла рішення відмовитися від програми поетапного ліцензування.
Для користувачів, які хочуть працювати на надійному ліцензійному ПЗ, але мають бюджетні обмеження, ми пропонуємо придбати тимчасові ліцензії Desktop Subscription, що є більш вигідним за співвідношенням ціна/можливості пропозицією.

Тимчасові ліцензії (Desktop Subscription) дозволяють отримати ту ж саму програму, що і безстрокові ліцензії, але за меншу вартість і на обмежений час.

Цей варіант підійде всім тим клієнтам:

  • – для яких безстрокові ліцензії AutoCAD занадто дороги;
  • – які просять розстрочку на придбання ПЗ;
  • – яким потрібно закрити поточні проекти, але вони не впевнені в обсязі замовлень, які можуть бути отримані в майбутньому;
  • – які хочуть закласти вартість у вартість проекту.


Tweet