3D-портрети – один з найбільш готових для споживачів продуктів 3D-друку, які тільки є. Хоча компанії Disney і Marvel тестували 3D-друковані фігурки супергероїв і персонажів з легендарного фільму «Зоряні війни», технологія не надто активно залучала великі бренди. Тим не менш, японська компанія Panasonic вирішила не залишатися осторонь і запускає першу кабінку для 3D-портретів.

У дослідницькому центрі Panasonic Center в Осаці технологічний гігант встановив 120 камер LUMIX GH4, ціна яких – понад 1200 доларів за штуку. Ці високоякісні цифрові дзеркальні камери можуть робити фотографії широкого дозволу (більше 2 мільярдів пікселів). І так як знімки робляться в одну мить (1/1000 секунди), кабінка може виготовити 3D-портрет за кілька секунд. При цьому не потрібно переживати про рух волосся або одягу. Такі портрети можна роздрукувати на 3D-принтері в кольоровому вигляді. Завдяки розмірам кабінки два людини можуть поміститися в ній одночасно і зробити веселі статуетки до весілля, Дня народження та іншого приводу.

Місцеві жителі мають можливість записатися на знімок портрета. Потім 3D-друкована статуетка надсилається поштою протягом трьох тижнів. Щоб побачити кабінку в дії, подивіться відео нижче. Поки що складно сказати, зацікавлена компанія Panasonic в 3D-друку або для неї це спосіб прорекламувати камеру LUMIX GH4. Дізнаємося докладніше, коли такі кабінки почнуть з’являтися по всій Японії або в інших куточках світу.


Tweet