Останнім часом можна було спостерігати багато успішних прикладів використання 3D-друку в медицині, але часто такі випадки мали на увазі створення повнорозмірних копій для проведення тренінгів лікарів і навчання хірургів, які завдяки яким вони змогли краще розуміти, як робити операцію пацієнтові до самої процедури. Завдяки цьому,Тепер деякі операції стали менш інвазивних, займають менше часу, і коштують не так дорого.

Але що, якщо використовувати переваги 3D-друку не тільки перед операцією, ноа і як інструмент для відновлення пошкодженої ділянки після процедури?

Саме це і намагаються зробити професіонали з іспанської компанії Exovite, в якій фахівці зі знаннями медицини, електроніки, комп’ютерів, механіки і технологій адитивного виробництва шукають способи прискорити процес відновлення з допомогою 3D друку.

Зараз компанія розробляє систему іммобілізації і реабілітації, яка стане революційною в сегменті ортопедії і скелетно-м’язового лікування. Система економить час для пацієнтів та медиків.

Компанія сподівається, що медичне лікування для користувачів технології буде оптимізовано, а процедура стане більш простою, а якість підвищиться.
Іншими словами, подібно до того, як 3D-друк допомогла революціонізувати виробництво протезів, дослідження та результати компанії Exovite можуть вплинути на лікування внутрішніх пошкоджень, включаючи переломи. Замість того, щоб місяцями носити звичайний гіпс, унікальний метод терапії може прискорити процес відновлення до декількох тижнів.

Інноваційна платформа компанії складається з багатьох частин, які роблять одужання більш зручним і недорогим.

Система точно сканує руку пацієнта (якщо перелом на руці) менш ніж за п’ять хвилин, і створює персональний 3D-друкований каркас для пошкодженої ділянки. Каркас не тільки відповідає характеристикам користувача, але і ще повністю водозахищений та важить менше 350 грамів. А «система решітки» дозволяє уникнути роздратування шкіри.

Щоб прискорити процес реабілітації, до 3D-друкованого каркаса може підключатися електростимулятор, керований мобільним пристроєм через додаток компанії. Крім того, користувачі зможуть ділитися інформацією про процес одужання з лікарями і отримувати онлайн-консультації.

Генеральний директор компанії Хуан Монзона розповідає, що вони планують почати перші клінічні випробування системи. Якщо все пройде гладко, компанія буде на 90% готова до запуску продукту, а ми зможемо побачити цей футуристичний продукт вже у вересні цього року.


Tweet