3DPrintSoften візьме участь у заході aDDDitive Meetup, де будуть представлені тільки працюють принтери, широка експозиція надрукованих моделей, тривимірне сканування відвідувачів та найякісніші доповіді від українських та міжнародних практиків.

aDDDitive MeetUp – подія, організована самими активними учасниками галузі адитивних технологій України, для того, щоб поспілкуватися зі старими друзями і знайти нових, а також допомогти людям, які роблять перші кроки в цій сфері. Разом ми виділимо проблеми і тенденції в індустрії, перспективи розвитку українського рынка3D печтати і покажемо нові можливості світу цифрового виробництва.

Серед заявлених підтверджених спікерів: Олександр Ольшанський(iForum, Вільшанський та Партнери, Военкубатор, Imena.ua), Олександр Мустафаєв(творець першого у Украине3D-принтера), Володимир Усов(CEO 3d-принт стартапу Kwamb.io, який зовсім недавно підняв раунд$ 500,000)

aDDDitive MeetUp – це івент, де зберуться досвідчені підприємці і мейкери, щоб відкрито ділитися своїм досвідом і знаннями. Наша мета – допомогти учасникам розібратися в структурі галузі, побачити живі приклади застосування і знайти клієнтів, партнерів або команду для створення нових проектів і бізнесу. Важлива риса події -фокус на практичне використання адитивних технологій в житті і на
виробництві. Ми ретельно відбираємо учасників і наповнення події за принципом корисності. Тому Ви зможете застосовувати все, що дізнаєтеся, в своєму житті і проектах.

Наша друга, не менш важлива задача – показати потенціал адитивних технологій і надихнути відвідувачів на створення нових і корисних проектів, пристроїв і бізнесів.

Програма заходу:

Вранці зберуться підприємці, бізнес яких побудований на 3D друку і сканування. Для них проведуть консультації експерти в області маркетингу, продажів і business development. Доступ до цієї частини здійснюється за запрошеннями, які можна отримати, написавши організаторам.
Вдень пройде частина для тих, хто хоче побудувати свої проекти на основі адитивних технологій. Тут можна буде вникнути в технологічну та бізнес-структуру галузі, “помацати” можливості, а також знайти постачальників продуктів і послуг. Ця частина корисна мейкерів, дизайнерам, моделерам, підприємцям та усім хто хоче використовувати 3D друк у щоденній практиці.
Увечері кращі спікери в області адитивних технологій розкажуть про те як застосовується 3D друк зараз і що можна створити в майбутньому. Це створить грунт для народження нових ідей і проектів. Натхнення можна черпати в інтерактивній зоні 3D друку і сканування, де кожен бажаючий зможе познайомитися з адитивними технологіями в дії.

Місце проведення:

Fedoriv HUB

Hi-Tech event space В центрі Києва

Творча атмосфера, якісна технічна частина і зручне розташування – ключові принципи, яким ми йшли у виборі місця. Краща івент-майданчик у центрі Києва, що дозволяє проводити заходи для 200 осіб в комфортній обстановці, з відмінним звуком і технічним супроводом.

вул. Червоноармійська 5,
Арена Сіті, 01004, Київ, Україна

Офіційний сайт: http://meetup.addditive.org
Офіційна FB-сторінка: https://www.facebook.com/addditive


Tweet