Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у заході, ви зможете ознайомитися з технологією друку, можливостями і зробити передзамовлення.

В рамках бізнесу 3dprint.soften.com.ua ми хочемо вас запросити на Міжнародний експофорум. Де 04.11.2015 р. Київ, Київекспоплаза, вул. Салютна, 2-Б – ми покажемо вашій увазі Шоколадний 3D принтер.

  • Центральне, наймасштабніша подія індустрії гостинності «Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу 2015»
  • Одна з найбільш вражаючих виставок Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу «Ресторан Експо 2015: виставка обладнання, меблів, посуду для ресторанів, барів, кафе»

Додаткова інформація за телефоном: 050 351 55 96 Андрій.

Сучасний бізнес диктує свої умови і для того щоб отримувати гідну прибуток необхідно вміти дивувати споживача новими закордонними товарами за низькою ціною або організовувати власне виробництво якісних продуктів. Але є багато факторів, які заважають підприємцю, починаючи від високих податків, і закінчуючи шаленою конкуренцією.

Однак існують групи товарів, які завжди користуються попитом, і ми хочемо звернути увагу на кондитерські вироби. Навіть ті, хто намагається тримати себе у формі ні-ні, але дозволяють собі покуштувати шматочок смачного шоколадного торта. Але і тут виникає одна суттєва перешкода – свіжість продукту. Якщо б всі їли одне і те ж тістечко, то було б набагато простіше. Однак хтось віддає перевагу «заварне», а інший любить горіховий рулет з ніжним кремом. Якщо солодкість втратить свіжість, то її вже ніхто не купить і доведеться викидати продукти. А адже це додаткові збитки.

Технологія 3D друку дійсно вражає. Дивовижні харчові 3D принтери, існування яких здавалося неможливим ще вчора, сьогодні стали реальністю, і цілком можливо, що вони виявляться чимось цілком буденним в найближчому майбутньому.

Принцип дії харчового 3D принтера дуже схожий на принцип роботи звичайного струменевого принтера. Тільки замість картриджів з рідкими барвниками в харчовому принтері використовуються картриджі з харчовими інгредієнтами. В пам’яті принтера зберігається безліч рецептів. Щоб надрукувати блюдо, необхідно вибрати один з рецептів і натиснути на кнопку. Після цього принтер, у відповідності із закладеним у нього алгоритмом, почне шарами викладати інгредієнти на робочу поверхню або на тарілку. Отриманий у такий спосіб продукт охолоджується або запікається.

Сучасні технології не стоять на місці, і тут підприємцю може прийти на допомогу… 3D-принтер! Як пристрій для тривимірної друку може допомогти власникові кондитерського магазину? Справа в тому, що крім пластику та металу ці девайси можуть використовувати шоколад. А адже це може зацікавити покупця, якщо правильно подати переваги такої печатки. Власник такого 3D-принтера зможе роздрукувати унікальні шоколадні фігурки за короткий проміжок часу. Варто зауважити, що всі унікальні вироби коштують дорожче, ніж стандартні «діди морози», які вже давно «приїлися» покупцям і навіть дітям.


Tweet