Оголошений запуск конкурсу Autodesk Innovation Awards Russia. Його учасниками можуть стати представники організацій та підприємств, зареєстрованих на території Російської Федерації, які займаються архітектурними, конструкторськими, інженерними та іншими проектами і використовують у своїй професійній діяльності програмні продукти Autodesk.

8 липня відкрився прийом робіт на конкурс Autodesk Innovation Awards Ukraine 2013. Роботи приймаються у п’яти номінаціях:

  • Цивільне будівництво
  • Нафтогаз/Енергетика/Промислове будівництво
  • Об’єкти інфраструктури
  • Машинобудування/Промисловий дизайн
  • Анімація/Відеоефекти

Нагадуємо, що до участі в конкурсі допускаються тільки юридичні особи – комерційні організації, зареєстровані на території Російської Федерації. Подаючи проект, не забудьте завантажити підписану форму згоди на використання наданої інформації. Кількість проектів, які може представити ваша організація, не обмежена, однак важливо не забувати заповнювати цю форму на кожен з них.

Порядок подання проекту на конкурс детально розписаний в регламенті. Будь ласка, зверніть увагу на те, що проект повинен бути заархіваваний в один файл, а назва файлу – містити назву організації і дату завантаження. Рекомендуємо також почитати побажання до конкурсних робіт від членів журі – це допоможе зрозуміти, який проект має більше шансів на перемогу. Склад журі буде розширюватися, про що ми повідомимо в новинах.

Прийом конкурсних робіт закінчується 15 вересня 2013 року о 10:00 за московським часом.

Бажаємо удачі всім конкурсантам!


Tweet