Компанія Adidas, відомий світовий виробник спортивного інвентарю та одягу, вирішила не відставати від популярних сьогодні тенденцій і долучитися до технології тривимірної друку.

Як можна здогадатися, Adidas примкне до числа компаній, які для виготовлення фірмового взуття будуть задіяти пристрою, іменовані 3D-принтерами.

Згідно прес-релізу Adidias, принцип створення надтехнологічною взуття майбутнього враховує індивідуальні особливості стопи спортсменів. Саме 3D-друк дозволить максимально точно змоделювати підходящу, скажімо, для швидкісного спринту або тривалих за часом забігів на дальню дистанцію підошву у відповідності з фізіологічними особливостями замовника.

Показані на промо-відео кросівки Adidas Futurecraft 3D з надрукованою на 3D-принтері підошвою повинні стати не просто інноваційної взуттям — їх дрібносерійне виробництво знаменуватиме собою нову епоху в індустрії. Популяризації технології повинна посприяти маркетингова політика Adidas, яка спільно з фірмою Materialise має намір в якості експерименту розмістити все необхідне для тривимірної друку обладнання в декількох точках роздрібного продажу.

Покупця, який прибув в магазин Adidas за парою кросівок Futurecraft 3D, планується відправляти на бігову доріжку для моделювання його стопи і подальшої підготовки карбонового зліпка, за розмірами і скопійованим анатомічним особливостям якого і буде виготовлена підошва.

Правда, якщо ви вже готові виділити з бюджету кошти для придбання Adidas Futurecraft 3D в числі перших, то, на жаль, доведеться почекати з покупкою невизначений термін. Поки що даний проект представляє собою концепцію, яка є частиною масштабної програми Adidas «Futurecraft series», завданням якої є адаптація передових технологій для виробництва спортивного одягу. Тим не менш, керівництво Adidas все-таки має намір реалізувати озвучену ініціативу, тому вже в найближчі кілька років магазини Adidas з обладнанням для 3D-друку мають всі шанси стати реальністю.


Tweet