Роздрукуйте дивовижні прикраси з допомогою персонального 3d принтера вибравши свій улюблений колір.

Завантажте файли за посиланням

Технологія майбутнього

У більшості людей 3D друк асоціюється з яскравим шоу, красивою, фантазійної одягом і взуттям. Основною проблемою впровадження 3D принтинга в маси є матеріали. На даний момент дизайнери використовують в основному нейлон, матеріал дивовижно смотрящейся на подіумі і абсолютно не доречний в повсякденному житті. Багато виробників працюють над впровадженням у матеріали натуральних або синтетичних волокон, але за властивостями, наближеними до натуральних. На даний момент поки ще немає прямого аналога звичайної тканини, але 3D принтинг відкриває дизайнерам настільки унікальний простір для творчості, хочеться вірити, що незабаром такий матеріал з’явиться.

Якщо вирішиться проблема сировини, то для кожного дизайнера, так і будь-якого іншого людини відкриється приголомшлива можливість отримати речі швидко і без зайвих витрат. Одним з плюсів впровадження технології в модну індустрію є те, що 3D принтинг дозволяє зняти ваші мірки точно, без найменших похибок і на їх базі побудувати персональну тривимірну модель. Всі особливості фігури при цьому будуть враховані, і на виході при друку ви отримаєте ідеально підігнаний одяг і пару взуття, що повторює вигини вашої стопи.

Якщо врахувати, що вже зараз розміри деяких принтерів такі, що ви можете тримати їх у себе вдома, а популярність покупок в інтернеті постійно зростає, то цілком реальною видається картина, що в недалекому майбутньому можна буде просто, вибравши модель сумки, взуття чи сукні одним кліком роздрукувати у себе вдома вподобану річ.


Tweet