Прийшов вересень, і діти знову повертаються в школу – тепер у деяких школярів у США з’явиться можливість отримати практичні навички 3D-друку завдяки новому партнерству компанії Polar 3D і організації Boys & Girls Clubs of America.

Polar 3D, виробник 3D-принтерів і розробник інноваційних рішень з Цинцинатті, штат Огайо, створює персональні 3D-принтери на основі полярних координат. Пристрої Polar 3D працюють без орієнтації по осях X і Y – замість цього вони обертають дзеркальну друковану платформу навколо центральної точки, в той час як сама платформа переміщується на 10 см вперед-назад.

Polar 3D представила свій 3D-принтер в рамках виставки Consumer Electronics Show в 2015 році, і представники компанії заявили, що тепер вони жертвують свої пристрої відділенням Boys & Girls Clubs по всій країні. Ця ініціатива спрямована на сприяння проекту організації з розвитку природничих наук, математики, технологій та інновацій.

У Polar 3D кажуть, що компанія також створить лабораторії 3D-друку в різних клубах організації і випустить практичне керівництво для працівників клубу. Саме вони повинні будуть проводити інструктаж і навчати дітей, як користуватися 3D-принтерами з допомогою Polar Cloud, соціальної онлайн-платформи, яка сприяє взаємодопомоги та обміну знаннями в співтоваристві. Як оголосили представники компанії, перші три лабораторії 3D-друку будуть відкриті в клубах у Вашингтоні, Цинциннаті і Портленді.

«Існує безліч можливостей і недостатня кількість дітей та молоді, представлених в науці, технологіях, інженерних розробках і математики. Завдяки таким партнерам, як Polar 3D, ми можемо надати веселе і практичне навчання, яке розвиває у дітей інноваційне мислення та здібності до вирішення проблем, тим самим забезпечуючи їм більший успіх у майбутньому», – говорить Кімберлі Бойд, віце-президент національної програми з навчання та розвитку молоді в Boys & Girls Clubs.

Це співробітництво стало результатом роботи засновників Polar 3D Вільяма Стіла, колишнього керуючого Microsoft, і Еда Эстеса, колишнього власника компанії з розробки програмного забезпечення. Polar 3D була заснована у вересні 2013 року.

«Ми розробили цей принтер і соціальну платформу Polar Cloud не для того, щоб змінити образ думок підприємців, а для того щоб розвинути у школярів підприємницьке мислення. Ми хочемо, щоб вони скористалися сервісом Polar Cloud і подивилися, що вони зможуть там зробити», – каже Стіл.

У більш ніж 4100 відділеннях Boys & Girls Clubs по всій країні складаються приблизно 4 мільйони хлопчиків і дівчаток. У пріоритетних програмах наголос робиться на академічну успішність, позитивні риси характеру і порядне громадянську поведінку, а також здоровий спосіб життя. В ході опитування колишніх учасників клубу 57% зазначили, що він «врятував їм життя». Національна штаб-квартира організації знаходиться в Атланті.

«Ми дуже пишаємося співпрацею з Boys & Girls Clubs, і це тільки початок, – коментує Грег Лалонд,голова Polar 3D. – Ми хочемо, щоб у всіх клубів та їх учасників був доступ до технологій 3D-друку. Завдяки підтримці з боку Boys & Girls Clubs, спільноти Polar 3D і наших корпоративних спонсорів нам вдалося здійснити свої плани».

Polar 3D також пропонує такі програми, як Polar Ambassador Program, Polar Cloud і Polar Challenge, конкурс дизайну для заохочення інновацій і творчого мислення. Переможці конкурсів отримують принтери Polar 3D, стипендії та можливість пройти стажування в інноваційних компаніях.


Tweet