Компанія Intergraph, що займається постачанням програмного забезпечення для проектування і будівництва промислових об’єктів, прийняла рішення про придбання EcoSys, постачальника рішень по управлінню проектами.

Поглинання EcoSys дозволить Intergraph розширити портфель продуктів і послуг, а також зміцнить позиції компанії на ринку BIM (Building Information Modeling). Окрему увагу Intergraph планує приділити розвитку хмарної платформи EcoSys EPC (Enterprise Planning & Controls), призначеної для управління проектами на всіх етапах від проектування і будівництва до виведення з експлуатації, в тому числі для проектів у нафтогазовій галузі та енергетиці. Рішення дозволяє прогнозувати, складати звіти, планувати фінансову складову.

«Придбання EcoSys дозволить нам пропонувати рішення нового покоління і технічну експертизу для досягнення більш високого рівня ефективності реалізації проектів, — каже Герхард Саллингер (Gerhard Sallinger), президент Intergraph. — Технології EcoSys є стратегічним придбанням для ринку BIM. Це рішення — ще один приклад того, як Intergraph інвестує кошти для постійного удосконалення пропонованих нами сервісів».

EcoSys продовжить функціонувати під керівництвом колишнього менеджменту. Компанія буде займатися розвитком бізнесу на міжнародному ринку та інтеграцією своїх рішень.


Tweet