Intergraph придбав технологію GT STRUDL від Georgia Tech Research Corporation – один з провідних автоматизовану структурних інженерних (CAE) систему програмного забезпечення.

В рамках придбання до Intergraph приєдналися 10 кваліфікованих працівників і членів команди управління інженерних центру (центру CASE).

GT STRUDL широко використовується в різних галузях, таких як ядерної енергетики та ядерної оборонної промисловості, звичайною електроенергії, офшорних структур, морських додатків, загального цивільного будівництва та інфраструктури.

У Сполучених Штатах, GT STRUDL широко використовується в атомній промисловості великими компаніями у розробці обслуговування і модернізації безпеки критично важливих структур, таких як турбіни будівлях, бойлер, структур підтримки обладнання, труб систем підтримки та інших пов’язаних з цивільних інженерних споруд. Придбання GT ШТРУДЛЬ зміцнить Intergraph у існуючим набором технічних рішень аналізу потужності, технології і офшорної промисловості.

Розроблена CASE-центром в рамках школи громадянської та екологічної інженерії в технологічному інституті, GT STRUDL однозначно інтегрує графічне моделювання, звичайно елементний лінійний і нелінійний статичний і динамічний аналізу, графічний аналіз і проектування, система обробки інформації. Продукт є шановним з 30-річною історією відповідності суворим нормам Комісії з ядерного регулювання США та Міністерство енергетики.


Tweet