Технічні рішення ANSYS, для моделювання, допомагають Drayson Racing Technologies (DRT) (піонер у розвитку високоефективних електричних трансмісій і бездротових тарифікаційних систем електромобіля) – розвивати наступне покоління його інноваційних технологій.

DRT інтенсивно використовує ANSYS® рішення, для електроніки та розвитку систем електромобілів. Дослідження та оцінка системи, при використанні моделювання ANSYS, дозволило істотно скоротити вагу, а також поліпшити ефективність.

“DRT народився на трасі, де суворе випробування змагання моторспорта виводить і швидко повторює нові технології”, – сказала Мануела Пинуела, головний інженер DRT. “Електричне розвиток трансмісії – одна з областей, в якій ми бачили величезний потенціал розвитку нашого швидкісного, повністю електрифікованого Drayson B12/69 EV. ANSYS – єдиний партнер для нас, оскільки ми сподіваємося прискорювати розвиток наших систем і рішень”.

“Автоспорт вже давно став осередком швидких і агресивних інновацій, які змінили уявлення про те, як ми керуємо виключно на трасах”, сказав Сэндип Совэни, директор глобальної автомобільної промисловості в ANSYS. “Drayson Racing Technologies продовжує розвиток цієї традиції і ми дуже горді бути партнером такої інноваційної команди. Ми з нетерпінням чекаємо швидкого розвитку нових технологій – які перетворять цей шлях в розвиток автомобілів загального споживання і можливість підтримати DRT, оскільки це можливість поставляти ці продукти на ринок”.

Про Drayson Racing Technologies LTD.

Drayson Racing Technologies LTD – бізнес дослідження & розвитку, що базується в серці провідною у світі промисловості мотоспорту Великобританії в Кидлингтоне, під Оксфордом, Великобританія. Лорд Дрэйсон, науковий підприємець і британський міністр науки та інновацій в попередньому уряді, створив Drayson Racing Technologies, щоб діяти як пересувна лабораторія, щоб вести розвиток стабільних технологій в складній обстановці автоспорту. З тих пір, Drayson Racing домоглися ряду помітних новинок гоночного біопалива другого покоління і нещодавно зосередилися на розвитку високоефективної електричної трансмісії.


Tweet