Цей реліз заснований на ANSYS 16.0 і 16.1 ANSYS, щоб забезпечити нові, унікальні можливості і удосконалення, які пропонують самі передові підходи для управління і оптимізації конструкції виробів.

Основні моменти ANSYS 16.2 включають:

  • Моделювання систем — З ANSYS 16.2, користувачі ANSYS можуть тепер побудувати повні віртуальні прототипи систем, дозволивши кожному інженеру систем використовувати моделювання. Цей новий підхід моделювання заснований на ANSYS Simplorer, всебічної платформі для мультидисциплінарного моделювання систем. Simplorer може тепер збирати і моделювати компоненти електричного, електронного, термо рідкого, механічного і вбудованого програмного забезпечення. Методологія пропонує 3D точність при необхідності, а також зменшений порядок, моделюючий для підтвердження многодоменного системного виконавчого взаємодії. ANSYS 16.2 також містить захоплюючий новий продукт розвитку систем — Системний Авіаційний Пакет SCADE. Цей пакет розширює і полегшує можливості проектування систем до оборонних ринків і космосу. Це забезпечує ці переваги з шаблонів коробки для дизайну систем, сумісні зі стандартними авіаційними протоколами та операційними системами, включаючи ARINC 653, ARINC 429 і конфігурації AFDX.
  • МЕТА ANSYS — МЕТА ANSYS 16.2 далі переглядає, як багаторазові моделювання фізики і мультифизики виконані в єдиній користувача навколишньому середовищі. Ця навколишнє середовище моделювання наступного покоління від ANSYS розширює цінність моделювання поза єдиних технічних дисциплін, забезпечуючи повне безліч фізики в об’єднаній, иммерсивной користувача навколишнього середовища, яка є з готовністю складаний через організацію. Цей випуск містить кілька основних досягнень моделювання, включаючи зв’язану теплопередачу, стискувані потоки, нелінійний структурний контакт, втома і ще багато. Задоволення вимогам замовника моделювання і Автоматизація Процесу — Багато технічних організацій зрозуміли цінність налаштування інструментів моделювання, щоб прискорити процес загального задуму і стандартизувати на унікальних методи найбільш успішної практики, які вони розвинули. ANSYS 16.2, через відкритість платформи Робочого місця ANSYS та ANSYS Customisation Toolkit (ACT), забезпечує численні нові та інноваційні можливості задоволення вимог замовника. Чарівники моделювання тепер надають налаштовані інструкції та інтерфейси для будь-якого застосування, об’єднаного в платформі Робочого місця ANSYS. Ці чарівники охоплюють технологічні процеси через заяви і ведуть через єдиний набір інструкцій. Модернізація менеджера ліцензій не потрібно, щоб керувати продуктами ANSYS 16.2, якщо Ви вже керуєте ANSYS 16.0 або 16.1 або 16.1 менеджерами ліцензій LM1. Будь 16.0, 16.1, 16.1 LM1 або 16.2 менеджерів ліцензій ANSYS може використовуватися, в той час як вони продовжують підтримувати попередні випуски ANSYS. Ваші поточні ключі ліцензії продовжать функціонувати, якщо Ви приймете рішення модернізувати менеджер ліцензій.

Для отримання додаткової інформації та щоб обговорити, як ANSYS 16.2 може допомогти перетворити Вашу розробку продукту, будь ласка, зв’яжіться з нами.


Tweet