20 жовтня 2015 року компанія Autodesk випустила важливе оновлення для Revit 2016, доступні клієнтам, які придбали Підписку (Maintenance Subscription) або тимчасові ліцензії (Desktop Subscription).

Продукти Autodesk Revit 2016 R2 відрізняються ще більшою швидкодією і продуктивністю, порівняно з вихідними версіями Autodesk® Revit® 2016.

Revit R2 містить більше 25 нових функцій і удосконалень, введених на прохання користувачів, наприклад, для роботи з глобальними параметрами. Це допоможе користувачам більш ефективно реалізовувати проектний задум. Крім того, продукти сімейства Revit R2 дозволять користувачам отримати доступ до новітніх технологій Revit.

Autodesk Revit – програмний продукт, заснований на технології інформаційного моделювання будівель (BIM) та об’єднує в рамках єдиного комплексного вирішення інструменти для архітектурного проектування, проектування інженерних систем будівель і будівельних конструкцій.

Використання програми Revit для роботи над єдиним проектом усіх проектувальників, забезпечує високу якість і точність виконання проектів. Програма, заснована на технології інформаційного моделювання будівель (BIM), допомагає точно сформулювати проектні ідеї і дотримуватися їх на всіх етапах проектування, створення документації і будівництва.


Tweet