Компанія Autodesk (NASDAQ: ADSK) повідомила, що після 31 липня 2016 року нові комерційні ліцензії більшості програмних комплексів і окремих програмних продуктів компанії (детальніше >>) стануть доступні тільки за передплатою.

Крім того, коли це рішення набуде чинності, компанія надасть нові варіанти придбання програмного забезпечення через систему підписки. Вони передбачають можливість роботи відразу з декількома продуктами так само, як це відбувається зараз і при цьому надають всі переваги придбання через підписку: більш низький розмір початкових інвестицій і можливість оплати в залежності від поточних потреб. В результаті, компанії зможуть варіювати інвестиції в ПО в постійно мінливому бізнес-середовищі без зайвих трудовитрат і капіталовкладень.

“Способи проектування та створення речей змінюються: у кожній галузі порушується звичний уклад за рахунок зміни способів виробництва, типів попиту і появи нових продуктів, – говорить Ендрю Анагност (Andrew Anagnost), старший віце-президент Autodesk за галузевою стратегії і маркетингу. – Autodesk використовує цю нову тенденцію і розвивається так, щоб сприяти процвітанню бізнесу наших клієнтів. Надання користувачам гнучких можливостей нових методів придбання, які в точності відповідають їх потребам, – кращий спосіб допомогти їм зберегти конкурентоспроможність в цю нову епоху».

Раніше в цьому році Autodesk повідомила про те, що з 1 лютого 2016 року припиняються продажу безстрокових ліцензій для більшості окремих програмних продуктів >>. Перехід більшої частини рішень, включаючи програмні комплекси, цілком на продажу через підписку (включаючи варіант придбання тимчасових ліцензій) є наступним етапом у цьому процесі.

Можливість вибору в процесі переходу на нову модель ліцензування

Для того, щоб забезпечити плавний перехід до нової моделі ліцензування, Autodesk буде пропонувати на вибір спрощені варіанти придбання, оптимальні для індивідуальних користувачів, середнього і малого бізнесу, великих компаній. Користувачі отримають доступ до окремих продуктів або до цілої портфоліо рішень з можливістю придбання локальних або мережевих ліцензій. Клієнти компанії, які купили безстрокові ліцензії програмних комплексів і окремих продуктів, яких торкнулися зміни, до 31 липня 2016 року, будуть як і раніше володіти повними користувацькими правами на ці ліцензії, а користувачі опції Підписка (Maintenance Subscription), продовжать користуватися всіма її перевагами до тих пір, поки будуть її продовжувати.

Отримати детальну інформацію та дізнатися деталі про можливості підписки ви можете за адресою: [email protected] soften.com.ua


Tweet