Високо оцінений користувачами за точність створення керуючих програм для будь-якого обладнання CAM-комплекс SURFCAM виробництва компанії Vero Software буде продемонстрований з 27 по 29 жовтня на виставці South-Tec 2015 у виставковому центрі Charlotte Convention Center в Шарлотті, штат Північна Кароліна.

Виставка SOUTH-TEC – місце, на якому буде показаний найширший спектр сучасних виробничих технологій, продукції та сервісів. Показані революційні технології і рішення покликані допомогти підприємцям збільшити оборот і розширити бізнес.

Відвідувачі SOUTH-TEC зможуть більше дізнатися про SURFCAM, відвідавши стенд 1825, на якому пройдуть презентації різних нових і поліпшених можливостей комплексу.

Останній реліз провідного виробничого комплексу, SURFCAM 2015 R2 включає в себе значні зміни і поліпшення своєї CAD/CAM-функціональності для таких операцій, як фрезерування, токарна обробка і дротяна ерозія (EDM).

Головні новинки релізу – оновлення налаштувань для мульти-шпиндельних верстатів, новий модуль обробки портів спеціально для 5-осьового циклу і значна економія часу завдяки удосконаленням циклу свердління отворів. Всього в релізі SURFCAM 2015 R2 понад п’ятдесяти новинок і розширень функціональності.

SURFCAM

SURFCAM – світовий лідер серед САМ-додатків для програмування верстатів з ЧПУ. Унікальна легкість використання одночасно з можливістю генерації складних траєкторій інструменту робить цей САМ-пакет найбільш підходящим для розробки керуючих програм для фрезерних, токарних, фрезерно-токарних і багатоосьова верстатів. Він дозволяє задовольняти потреби підприємств, що працюють в найрізноманітніших галузях промисловості.


Tweet