Стилуси Intuos Creative Stylus 2 і Bamboo Stylus fineline стали переможцями iF DESIGN AWARDS 2015 в категорії “Продукти”, на участь в якій було подано більш ніж трьох тисяч заявок, отримавши особливий статус і високу репутацію марки iF.

Інноваційний дизайн стилусів Bamboo Stylus fineline і Intuos Creative Stylus 2 для IPad вразив експертів. Оцінка продуктів членами журі проводилася на основі наступних критеріїв: дизайн, якість, оздоблення, вибір матеріалів та інноваційний потенціал розробки. Віце-президент з маркетингу Хайді Вонг (Heidi Wang) зазначає: “Ми пишаємося тим, що наші стилуси отримали нагороду iF DESIGN AWARDS в цьому році. Будучи розробником пера цифрового введення, компанія Wacom випускає продукти та програмне забезпечення, покликані вдосконалити роботу в цифровому форматі і зробити процес більш творчим. Стилуси поєднують в собі передові технології і дизайн, орієнтований на користувача, а нагорода лише підтверджує, що ми працюємо у правильному напрямку”.

Зараз всі номінанти премії iF DESIGN AWARDS представлені на інтерактивній виставці iF, а навесні продукти-переможці, включаючи стилуси від Wacom, можна буде побачити у самому серці гамбурзького HafenCity, однією з найулюбленіших майданчиків шанувальників дизайну та архітектури в Гамбурзі, в рамках флагманської виставки iF.

Bamboo Stylus fineline

Bamboo Stylus fineline – чутливий до натискання стилус з тонким наконечником, який дозволяє робити рукописні замітки, замальовки на iPad. Стилус підтримується провідними програмами для цифрових нотаток, включаючи Bamboo Paper від Wacom. 1024 рівня чутливості до натискання забезпечують природні відчуття при листі і дозволяє створювати детальні ескізи і замальовки. Завдяки функції запобігання випадкових натискань на екран процес стає максимально простим. Стилус має елегантний дизайн і створений з високоякісних матеріалів з м’яким алюмінієвим покриттям. Він доступний в п’яти кольорах, а його тонкий наконечник (1,9 мм) довговічний і легко замінюється.

Intuos Creative Stylus 2

Створений спеціально для художників і дизайнерів Intuos Creative Stylus 2 оснащений гострим твердим наконечником, що дозволяє промальовувати найдрібніші деталі на планшеті iPad. 2048 рівнів чутливості до натиснення функція запобігання випадкових натискань на екран при роботі в основних графічних додатках забезпечують природні відчуття при роботі, немов ви використовуєте ручку або кисть на папері чи полотні. Користувачі також можуть підключатися до хмарних сервісів iPad і Wacom через Bluetooth 4.0.

Корпус стилуса виконаний з гладкого алюмінію з м’якою силіконовою поверхнею захоплення і доступний в чорному і сірому кольорах. Ергономічна форма пристрою забезпечує комфортне використання протягом багатьох годин з можливістю заряджання через USB, а за допомогою зручно розташованих бічних кнопок користувач може легко переключатися на часто використовувані клавіатурні поєднання. Поєднання чудового дизайну і чудовій функціональності створює ідеальний інструмент для художників і дизайнерів, що дозволяє працювати де завгодно і коли завгодно.

Про компанії Wacom

Міжнародна компанія Wacom була заснована в Японії в 1983 році і на даний момент має офісами в більш ніж 150 країнах. За 30 років своєї діяльності Wacom встигла попрацювати з більшістю провідних креативних професіоналів і організацій та надихнути їх на створення більш творчого світу. Продукти компанії використовуються в таких областях як цифрове мистецтво, спеціальні ефекти, мода і промисловий дизайн, а також допомагають зробити взаємодію між людиною та технічними пристроями більш природним і інтуїтивним за допомогою планшетів, інтерактивних мобільних дисплеїв, цифрових інтерфейсів, стилусів і рішень для електронної документації. Все це дозволяє кожному користувачу – від художників до топ-менеджерів корпорацій – з легкістю висловлювати себе у цифровому середовищі.

Мільйони людей по всьому світу використовують бездротові стилуси при роботі зі смартфонами, планшетами та персональними комп’ютерами. Wacom пропонує свої комплексні рішення і технології інтерфейсу Feel IT Technologies виробникам і стратегічним партнерам по всьому світу. Більшість виробників планшетних комп’ютерів задіють технології компанії при створенні своїх пристроїв.


Tweet