У студентів, у всьому світі, тепер є вільний доступ до провідним технічним рішенням моделювання, використовуваними кращими організаціями та професійними інженерами для використання найбільш вдалих продуктів, завдяки ANSYS (NASDAQ: ANSS).

Реліз випущений, ANSYS® Student – безкоштовний, вступний академічний пакет програм для студентів, зацікавлених у вивченні основних принципів моделювання, при цьому маючи сучасні технологічні процеси моделювання ANSYS такі як: попередня обробка, подальша обробка і рішення для вирішального пристрою. Студенти можуть зайнятися широким вивченням механіки і моделювання рідин від фундаментальних моделей навчального рівня – до складних, реальних і масштабних моделей.

“У Корнельському університеті ми використовуємо програмне забезпечення ANSYS в дюжині курсів по механічній і космічної розробці, щоб піддати студентів аналізу кінцевого елемента і обчислювальним моделированиям гідрогазодинаміки. Нашим студентам зручно мати програмне забезпечення на своїх комп’ютерах, щоб закінчити домашню роботу і проекти”, сказав Rajesh Bhaskaran, директор Свансона по розробці в Корнельському університеті. “Безкоштовний студентський продукт ANSYS – дійсно захоплююче розвиток, так як він поміщає сучасну технологію моделювання в кінчики пальців студентів скрізь. Це дозволить їм створювати реальні технічні моделі, також отримуючи фундаментальне фізичне розуміння. Це означає, що студенти будуть набагато краще підготовлені до сучасних технічних трудових ресурсів”.

В доповнення до програмного забезпечення ANSYS, надає самоврядну технічну підтримку, інсталяційні відео, актуальні питання та ввідні навчальні програми, доступні для використання через веб-сайт ANSYS.

“Ми горді забезпечити інженерів наступного покоління провідною розробкою програмного забезпечення ANSY, як всередині, так і за межами класної кімнати”, сказав Марк Хиндсбо, віце-президент ANSY маркетингу. “Інвестування в освіту важливо для світової економіки і ми в ANSYS намагаємося робити те, що ми можемо, щоб дозволити студентам сьогодні бути кращими інженерами завтра”.

Основні програмні продукти, що входять до ліцензію ANSYS Student:

 • ANSYS Mechanical
 • ANSYS CFD (ANSYS FLUENT і ANSYS CFX)
 • ANSYS Polyflow
 • ANSYS AUTODYN
 • ANSYS Explicit STR
 • ANSYS Icepak
 • ANSYS DesignModeler
 • ANSYS DesignXplorer
 • ANSYS HPC (розпаралелювання до 16 ядер)

Ліцензія ANSYS Student має обмеженнями за розміром розв’язуваних завдань:

 • 32 000 вузлів або елементів для міцнісних завдань.
 • 512 000 вузлів або комірок для обчислювальної гідродинаміки.

Студентська ліцензія нового спеціалізованого програмного продукту для проведення многодисциплинарных розрахунків ANSYS AIM буде доступна після виходу версії ANSYS 17.0.

Дистрибутив ANSYS Student доступний для скачування за адресою: www.ansys.com/Industries/Academic/Student+Product


Tweet