Так, ви не помилилися , компанія Софт Інжиніринг Груп дійсно пропонує найдоступніший спосіб легалізації використання програмного забезпечення ВСЕ ЗА 20,55 грн.в день і ви отримуєте право використовувати ліцензійний Autocad LT у своїй діяльності. Таке собі може дозволити абсолютно будь-яка компанія!

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ АБО НАПИШІТЬ І МИ БУДЕМО ГОТОВІ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ.

КУПИТИ ТОВАР АБО ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Програмне забезпечення AutoCAD LT 2016 – це система автоматизованого проектування для створення і деталізованої обробки креслень. Розширений набір команд двовимірного креслення дозволяє створювати креслення, змінювати їх і випускати робочу документацію до проектів. Функціонал AutoCAD LT в області креслення і деталізації дозволяє ефективно реалізовувати проектні ідеї, оптимізувати робочий процес і взаємодія інженерів. Програма AutoCAD LT – професійне рішення, яке підтримує галузеві стандарти і значно підвищує продуктивність праці проектувальника.

Працюйте з сучасним, естетичним інтерфейсом, схожим на інтерфейс багатьох інших професійних і споживчих продуктів. Більш темний фон робить тонкі лінії, кнопки і текст більш помітними і менше стомлює очі.

Можливості:

Нове:

Вдосконалений інтерфейс*

*Тільки для версії AutoCAD LT 2016
Випробуйте новий інтерфейс, прискорює процес проектування.
Працюйте з сучасним, естетичним інтерфейсом, схожим на інтерфейс багатьох інших професійних і споживчих продуктів. Більш темний фон робить тонкі лінії, кнопки і текст більш помітними і менше стомлює очі.

Галереї стрічки

Економте час за рахунок доступу до вмісту креслення з стрічки.
Для додавання в проект, наприклад, блоку, наведіть курсор на стрічку для вставки блоку. Можна переглянути мініатюри всіх блоків у галереї блоків і вставити необхідний блок без переходу в діалогове вікно. Це інтуїтивно зрозуміло, наочно і швидко.

Сторінка «Нова вкладка»

Швидко відкривайте нові та існуючі креслення.
Більше не потрібно починати з порожньою робочої області — завдяки вкладці «Створити» ви зможете розпочати роботу над проектом негайно. Сторінку вкладки «Створити» можна використовувати, щоб відкривати шаблони і оновлення в каналі проекту або проектні дані, що зберігаються в хмарному додатку

Попередній перегляд команд

Попередній перегляд дозволяє набагато рідше скасовувати операції, допомагаючи виявити помилки до їх появи у проекті.Тепер ви можете оцінювати потенційні зміни ще до їх підтвердження.

Покращено:

Канал проекту

Тепер можна використовувати канал проекту в корпоративній мережі.
Проектування та обговорення проекту відбуваються в одному і тому ж місці, але при відправці кінцевого креслення ви зможете вибрати, чи відправляти обговорення разом з ним. Вбудовані інструменти в робочих процесах функцій eTransmit і «Збереження файлу» відокремлюють коментарі від креслення перед відправкою проекту при завершенні проектування і спільної роботи.

Онлайн-карти

Перетворення онлайн-карт в статичні зображення і їх друк.
Карти, які були раніше невід’ємною частиною проекту, тепер можуть бути частиною кінцевого креслення. Ви можете створювати файли PDF, що містять карти геопозиціонування, або виводити їх на друк.
Одержання точних відомостей про проект за допомогою функцій документування AutoCAD LT

Професійні засоби випуску документації

Надавайте спільний доступ до проектних даних за допомогою точних інструментів випуску документації.
Моделі можна імпортувати з безлічі інших форматів, автоматично формуючи інтелектуальну документацію до них.
Надання загального доступу і захист 2D-проектів за допомогою AutoCAD LT і TrustedDWG

Технологія TrustedDWG

Технологія TrustedDWG дозволяє надійно захистити ваші проекти.
У всіх продуктах сімейства AutoCAD LT для зберігання і спільного використання файлів проектів та документації реалізована технологія TrustedDWG.Ви можете бути впевнені в тому, що всі елементи креслень і взаємозв’язку між ними повністю збережені.


Tweet