Stuffhub, заснована в серпні 2014 року, надає платформу, де 3D дизайнери можуть зв’язатися з клієнтами, роблять придбати їх 3D друковані роботи.

Девіз компанії: «Кожен може бути дизайнером». Її мета полягає в наданні торгового майданчика дизайнерам з різним досвідом роботи, а не тільки професійним 3D гуру.


Серед великого розмаїття товарів, представлених на платформі, охочі можуть придбати персональні льодяники, виготовлені за допомогою 3D друкованих форм.

StuffHub спрямувала свою увагу саме на льодяники, оскільки на сьогоднішній день вже існує багато проектів по друку персональних шоколадних виробів. компанія співпрацює з Papabubble San Francisco для розробки палітри різноманітних смаків, кольорів, а також форм персональних цукерок.

Щоб перевірити свою концепцію, StuffHub початку прототипировать процес лиття твердих цукерок, завдаючи логотипи на цукерки з метою перевірити графічну цілісність. Коли з’ясувалося, що з цим завданням здатне впоратися 3D-принтера Stratasys uPrintSE, компанія відкрила платформу для всіх бажаючих створювати свої власні льодяники.

Щоб зробити персональний льодяник, користувачеві потрібно просто завантажити власну модель або логотип на сайт StuffHub. Потім потрібно вибрати форму, колір, смак і бажане кількість. Тепер справа за StuffHub.

Оскільки форми контактують з їжею, дуже важливо їх виготовляти з силікону, безпечного для їжі, щоб цукерки можна було безпечно їсти.


Tweet