Користувачі Mac і ноутбуків з операційною системою OS X, яким не вистачає дизайнерських можливостей своїх пристроїв і функціональності, пропонованої графічними планшетами Wacom Cintiq, можуть поєднати воєдино кращі сторони перерахованої продукції.

Користувач під ніком CG Alchemist зумів «зламати» планшет Wacom Cintiq Companion 2, встановивши на нього останню версію настільної ОС від Apple — OS X Yosemite. Скористатися перевагами графічного гаджета, оснащеного 13,3-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2560 × 1440 точок, тепер стало реальним і в звичному для фанатів «яблучної» продукції інтерфейсі.

Планшет від Wacom пропонує своїм власникам 2048 рівнів чутливості при роботі з фірмовим стилусом, який дозволяє створювати по-справжньому складні малюнки і креслення. Більшість графічних фішок Wacom Cintiq Companion 2, заточеного для роботи у Windows-середовищі, залишилися і після переходу на OS X Yosemite. Однак частина з них після зміни платформи функціонує недостатньо коректно, як, наприклад, регулювання яскравості і акселерації (прискорення курсору), що потребують додаткового налагодження. Тим не менш, ініціатор адаптації OS X під планшет Wacom обіцяв виправити ключові нюанси вже найближчим часом.


Tweet