Це найбільший захід в області проектування, дизайну та візуалізації відбудеться 2-3 жовтня 2013 року в Москві в готелі Holiday Inn Сокільники.

Якщо ви ще не зареєструвалися на Autodesk University Russia 2013, поспішайте це зробити. Всім, хто пройде реєстрацію і сплатить участь до 15 серпня, – пам’ятні сувеніри від Autodesk!

Познайомтеся з попередньою програмою AU: досвід впровадження, управління, застосування САПР, прийоми роботи, кращі практики, дискусії. У програму Autodesk University Russia 2013 увійде більше ста доповідей, майстер-класів і круглих столів.

Список доповідей постійно оновлюється. Заходьте на www.autodesk.ru/au частіше, а також обговорюйте новини AU в твіттері за хэштэгу #AUru або в фейсбуці.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Нагадуємо, що реєстраційний внесок за участь становить 2000 руб. з урахуванням ПДВ. Для вашої зручності передбачено різні форми оплати. Юридичні особи можуть здійснити оплату за безготівковим розрахунком. Реєстрація може бути закрита в будь-який момент при досягненні межі за кількістю учасників*.

Звертаємо вашу увагу, що в рамках AU Russia пройде нагородження переможців конкурсу Autodesk Innovation Awards Ukraine 2013. Візьміть участь у конкурсі та виграйте головний приз – поїздку на конференцію Autodesk University в Лас-Вегасі!

C повагою,
ваш Autodesk

*Ми готові прийняти приблизно 1200 чоловік.

© Copyright 2013 Autodesk, Inc. Всі права захищені. Для відтворення або копіювання зображень заборонено. — Конфіденційність — Умови використання
Autodesk, Inc. • 111 McInnis Parkway • San Rafael, CA 94903
If you do not want to receive commercial emails from Autodesk, please click here to unsubscribe.
Please do not reply to this email. Replies to this email will not be responded to or read.
Autodesk reserves the right to alter product offerings specifications and at any time without notice, and is not responsible for typographical or graphical errors that may appear in this document.


Tweet