З 1 лютого 2016 року продаж нових безстрокових ліцензій на багато окремі програмні продукти буде припинена.

Продукти перераховані у відповіді на друге питання в розділі “Питання та відповіді”. Клієнти з діючими безстроковими ліцензіями для окремих продуктів або з безстроковими ліцензіями, придбаними до 31 січня 2016 року, зможуть, як і раніше користуватися такими ліцензіями. Передплатники Maintenance Subscription з діючими безстроковими ліцензіями будуть отримувати оновлення програмного забезпечення та користуватися відповідними ресурсами протягом всього терміну дії підписки.

Підписка на тимчасові ліцензії Desktop Subscription доступна в рамках місячних, квартальних, одне-, двох – і трирічних планів. Ми продовжуємо роботу по поліпшенню продуктів, що надаються за передплатою на тимчасові ліцензії Desktop Subscription, щоб забезпечити їх більш тісну інтеграцію з хмарними службами Autodesk і виключити проблеми сумісності файлів.

Орієнтованість на клієнта

Протягом цього періоду компанія Autodesk та авторизовані партнери будуть працювати над тим, щоб зробити цей перехід для клієнтів більш плавним і врегулювати виникаючі надзвичайні ситуації. Клієнти будуть завчасно повідомлені про зміни і зможуть підготуватися до них. Додаткові відомості див. у розділі “Питання та відповіді” нижче. По мірі впровадження змін розділ з питаннями і відповідями буде оновлюватися.

Якщо після прочитання інформації, наведеній нижче, у вас залишилися питання, відвідайте форум, присвячений змінам умов безстрокового ліцензування, і задайте своє питання або перегляньте відповіді на питання інших користувачів.

Причини внесення змін

Стрімкі зміни способів проектування і будівництва супроводжуються зміною застосовуваних інструментів, можливостей придбання і отримання доступу до неї організаціями та окремими користувачами.

Нашим клієнтам потрібні більш гнучкі та ефективні можливості придбання і використання програмного забезпечення. Autodesk прагне розв’язати цю задачу за допомогою підписки на тимчасові ліцензії Desktop Subscription. У рамках підписки Desktop Subscription клієнти отримують більш зручні можливості управління продуктами та їх розгортання. Крім того, спрощується процес впровадження нових інструментів і збільшення кількості робочих місць. При цьому скорочуються початкові витрати і реалізується можливість оплати продуктів по мірі використання.

В1. Що таке підписка на тимчасові ліцензії Desktop Subscription? Використовується в її рамках хмара для зберігання програм і даних?

Підписка на тимчасові ліцензії Desktop Subscription забезпечує доступ до тієї ж повній версії програмного продукту Autodesk, яку можна отримати і за безстрокової ліцензії, але з гнучкими умовами оплати по мірі використання, що полегшує управління бюджетом. Переваги Desktop Subscription включають в себе базову підтримку, доступ до новітнього ЗА і доповнень до продуктів, а в деяких випадках — доступ до окремих хмарним службам. Додатки, що надаються за передплатою на тимчасові ліцензії Desktop Subscription, і відповідні дані користувача зберігаються на локальному комп’ютері. Використання хмарних служб Autodesk не є обов’язковим.

В2. На які програмні продукти поширюється ця зміна?

Компанія Autodesk планує припинити продажі нових безстрокових ліцензій у всіх країнах, в яких доступно більшість окремих програмних продуктів Autodesk. Це стосується наступних продуктів:

Autodesk® 3ds Max®
Autodesk® 3ds Max® with Softimage®
Autodesk® AutoCAD®
Autodesk® AutoCAD® for Mac®
Autodesk® AutoCAD® Architecture
Autodesk® AutoCAD® Inventor LT™ Suite
Autodesk® AutoCAD LT®
Autodesk® AutoCAD LT® for Mac®
Autodesk® AutoCAD LT® Civil Suite
Autodesk® AutoCAD® Electrical
Autodesk® AutoCAD® Map 3D
Autodesk® AutoCAD® Mechanical
Autodesk® AutoCAD® MEP
Autodesk® AutoCAD® P&ID
Autodesk® AutoCAD® Plant 3D
Autodesk® AutoCAD® Raster Design
Autodesk® AutoCAD® Revit LT™ Suite
Autodesk® AutoCAD® Utility Design
Autodesk® AutoCAD® Civil 3D®
Autodesk® Fabrication CADmep™
Autodesk® Fabrication CAMduct™
Autodesk® Fabrication ESTmep™
Autodesk® Premium HSMWorks
HSMWorks Professional
Autodesk® Inventor HSM™
Autodesk® Inventor HSM™ Pro
Autodesk® Inventor®
Autodesk® Inventor LT™
Autodesk® Inventor® Professional
Autodesk® Maya®
Autodesk® Maya LT™
Autodesk® Maya® with Softimage®
Autodesk® Motion Builder®
Autodesk® Mudbox®
Autodesk® Navisworks® Simulate
Autodesk® Navisworks® Manage
Autodesk® Point Layout
Autodesk® Revit® Architecture
Autodesk® Revit LT™
Autodesk® Revit MEP™
Autodesk® Revit® Structure
Autodesk® River and Analysis Flood
Autodesk® Showcase®
Autodesk® Structural Bridge Design
Autodesk® Vehicle Tracking

В3. Це вплине на наявне ПЗ, придбане за безстроковою ліцензією?

Немає. Якщо у клієнта є безстрокова ліцензія або він придбає її до 31 січня 2016 року, така ліцензія продовжує діяти. Клієнти зберігають безстрокову ліцензію на програмне забезпечення і можуть продовжувати користуватися нею відповідно до умов ліцензійного договору. Якщо на програмний продукт оформлена підписка на обслуговування Maintenance Subscription, передплатники зможуть і далі користуватися її ресурсами.

Клієнти, яким потрібні додаткові ліцензії для існуючої мережевої інфраструктури, зможуть придбати тимчасові мережні ліцензії. Додаткові відомості про можливості придбання тимчасових мережевих ліцензій див. на сторінці Тимчасові мережні ліцензії: питання і відповіді (англійська).

В4. Як ця зміна вплине на передплатників Maintenance Subscription?

Клієнти з підпискою на обслуговування Maintenance Subscription, діючої на 31 січня 2016 року, зможуть продовжити передплату для відповідних програмних продуктів та користуватися відповідними ресурсами. Відмова від безстрокових ліцензій впливає тільки на можливість покупки нових безстрокових ліцензій.

В5. Як компанія Autodesk допомагає клієнтам спростити цей перехід?

Компанія Autodesk вживає такі заходи, щоб максимально спростити перехід до підписки на тимчасові ліцензії Desktop Subscription:

відправлення повідомлення за рік до реалізації змін, що дозволить оцінити можливості та скласти план дій;
надання передплатникам Maintenance Subscription можливості продовження підписки і доступу до її ресурсів;
надання можливості централізовано управляти всіма продуктами, підписками і службами облікового запису Autodesk;
фіксування вартості за рахунок оформлення довгострокової підписки на тимчасові ліцензії Desktop Subscription;
продовження продажу безстрокових ліцензій на Autodesk Design Suite і Autodesk Creation Suite.


Tweet