Ще більше свободи для творчості за ті ж гроші! Тепер з кожним планшетом серії Intuos – в комплекті безкоштовне програмне забезпечення!

У коробці з планшетом Intuos ви знайдете пароль для завантаження однієї програми на вибір: ArtRage Studio або Autodesk Sketchbook Express.

ArtRage Studio – справжня художня студія для шанувальників живопису та малювання олійними фарбами або пастеллю на полотні. Це одна з небагатьох графічних програм, в якій представлені реально існуючі професійні інструменти. Досить підключити графічний планшет, щоб створювати свої твори, не побоюючись зіпсувати полотно або витратити весь запас фарб.

Autodesk Sketchbook Express – набір професійних інструментів для малювання і креслення. Програма має дружній інтерфейс, заснований на розпізнаванні рухів руки, який настільки швидко реагує на дії користувача і настільки інтуїтивно зрозумілий, що навіть новачки зможуть освоїти його за лічені хвилини. SketchBook Express надає вам всі засоби, необхідні для переходу від малювання на папері до використання цифрових розваг.

Нові планшети ви можете визначити за оновленим артикулу, який містить в кінці літеру N.

Наприклад, пір’яний графічний планшет Intuos Pen має оновлений артикул CTL-480S-N, сенсорно-пір’яний графічний планшет Intuos Pen&Touch Small (A6) – новий артикул CTH-480S-N, сенсорно-пір’яний графічний планшет Intuos Pen&Touch Medium (A5) – CTH-680S-N.


Tweet