Вітаємо всіх з виходом лінійки Autodesk 2015! Вірніше, поки тільки з виходом перших з продуктів версії 2015, які будуть поступово з’являтися протягом року. Портфель продуктів розширено, десктопні програми тепер більш тісно інтегровані з хмарними сервісами Autodesk 360, з’явилися нові зручні і гнучкі можливості Підписки.

Важлива новина цього року – у AutoCAD 2015 оновлений інтерфейс, але, як завжди, в центрі уваги галузеві рішення та програмні комплекси.

«Будь-які фахівці, залучені в процес створення продукту або проекту, знайдуть для себе щось корисне в поточному портфелі продуктів Autodesk, і це не тільки архітектори або інженери, – каже Амар Ханспал (Amar Hanspal), старший віце-президент по платформних продуктів Autodesk. – Користувачі обов’язково помітять, наскільки легше стала їхня робота з новімі версія програмних комплексів 2015».

Поліпшення продуктивності у всіх Програмних комплексах

Про новий функціонал, який додано до 2015-е сімейство Програмних комплексів Autodesk, можна почитати поки тільки на американському сайті, але незабаром опису з’являться і на autodesk.ru. Якщо коротко:

 • Autodesk AutoCAD Design Suite пропонує оновлений графічний інтерфейс, розширену підтримку хмар точок, інструменти для більш легкої роботи з онлайн картами та іншої геолокаційні інформацією.
 • Autodesk Building Design Suite являє поліпшену інтеграцію з хмарними сервісами BIM 360, розширені можливості роботи з хмарами точок, а також безліч поліпшень, зроблених на прохання користувачів Autodesk Revit: підтримка IFC, робота з колекціями, обрізка/подовження декількох елементів, невидимі лінії, поліпшення в маркуванні, поліпшені специфікації/відомості матеріалів, які можуть містити зображення, можливість надати креслення вид намальованих від руки ескізу натисненням однієї кнопки і багато інших.
 • Autodesk Design Factory Suite містить полегшений інструментарій для перенесення даних з 2D-креслень в AutoCAD 3D-моделі, підтримку хмар точок, розширене використання даних Design Factory; мобільний додаток Factory Design Mobile.
 • Autodesk Infrastructure Design Suite включає поліпшення AutoCAD Civil 3D, у тому числі оновлений користувальницький інтерфейс. Покращено читання, запис і перетворення даних у різних форматах. З метою візуалізації тепер можна застосовувати різні матеріали для елементів коридору, наприклад, асфальт або бетон. Удосконалено інструменти моделювання коридорів. Програма автоматично формує робочу документацію, в тому числі забезпечені анотаціями креслення поздовжніх і поперечних профілів, а також відомості земляних робіт. Підвищена продуктивність і гнучкість при роботі з файлами хмар точок.
 • Autodesk Plant Design Suite являє серйозні удосконалення функціональних можливостей AutoCAD Plant 3D: специфікації, каталоги, моделювання труб фіксованої довжини, схеми трубопроводів та Квпіа, поліпшення ізометрії та ін..
 • Autodesk Product Design Suite пропонує вдосконалені інструменти Autodesk Inventor: моделювання довільних органічних форм та впровадження довільних і параметричних робочих процесів в єдину модель. Стала вище швидкість створення, управління і складання документації великих і складних збірок. Серед новинок: безпосереднє редагування геометрії, швидке і легке створення ескізів з допомогою нових інструментів і параметрів залежностей, адаптація нової головної сторінки Autodesk Inventor для швидкого доступу до загальним завданням. Продукт стало простіше освоювати: перероблені інтерактивні навчальні посібники про ескізах і деталях, збірках та кресленнях.

Функціонал Програмних комплексів залежить від комплектації (Standard, Premium, Ultimate).

Один клік до хмар

Щоб скористатися спеціалізованими облачнымм сервісами, користувачам десктопних програм досить зробити один клік мишкою.

Для користувачів архітектурної, інженерно-конструкторської та інфраструктурної галузей призначені:

 • BIM 360 – для спільної роботи і управління будівельними проектами
 • Autodesk InfraWorks 360 – для спільної роботи та аналізу на ранніх стадіях проектування об’єктів інфраструктури. Для проектування мостів і доріг в ньому з’явилися спеціалізовані модулі Roadway Design for InfraWorks 360 і Bridge Design for InfraWorks 360.
 • Autodesk 360 Rendering – дозволяє використовувати практично необмежені хмарні обчислювальні потужності для швидкого створення високодеталізованих зображень.

Користувачі машинобудівної галузі отримують легкий доступ до нових інструментів, як Process Analysis 360 для моделювання, аналізу та оптимізації виробничих процесів.

В Підписці Autodesk відбуваються значні зміни!

Підписка Autodesk – це спосіб використовувати максимум можливостей ПО Autodesk з максимальною економічною вигодою. Ви можете скористатися наступними варіантами Підписки:

 • Maintenance Subscription – Підписка безстрокової ліцензії: доступ до останніх версій програмних продуктів, використання розширеної технічної підтримки та гнучких умов ліцензування.
 • Desktop Subscription – оренда ліцензій. Для деяких продуктів Autodesk можна вибрати варіант оплати по мірі використання (щоквартальна або щорічна).
 • Cloud Service Subscription – Підписка на хмарні сервіси. Варіант для тих, кому необхідні можливості спільної роботи в хмарі і доступу до потужностей хмарних обчислень для виконання завдань візуалізації та моделювання.


Tweet