Високо оцінений користувачами за точність створення керуючих програм для будь-якого обладнання CAM-комплекс SURFCAM виробництва компанії Vero Software буде продемонстрований з 15 по 17 вересня на виставці WESTEC 2015, яка пройде в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, в приміщенні Лос-Анджелеського Виставкового Центру.

WESTEC збирає сотні індустріальних експертів і дозволяє відвідувачам оцінювати і порівнювати між собою найсучасніше виробниче обладнання, нові технології, продукти та програми.

Відвідувачі WESTEC зможуть більше дізнатися про SURFCAM, відвідавши стенд 724, на якому пройдуть презентації різних нових і поліпшених можливостей комплексу.

Останній реліз провідного виробничого комплексу, SURFCAM 2015 R2 включає в себе значні зміни і поліпшення своєї CAD/CAM-функціональності для таких операцій, як фрезерування, токарна обробка і дротяна ерозія (EDM).

Головні новинки релізу – оновлення налаштувань для мульти-шпиндельних верстатів, новий модуль обробки портів спеціально для 5-осьового циклу і значна економія часу завдяки удосконаленням циклу свердління отворів. Всього в релізі SURFCAM 2015 R2 понад п’ятдесяти новинок і розширень функціональності.

SURFCAM

SURFCAM – світовий лідер серед САМ-додатків для програмування верстатів з ЧПУ. Унікальна легкість використання одночасно з можливістю генерації складних траєкторій інструменту робить цей САМ-пакет найбільш підходящим для розробки керуючих програм для фрезерних, токарних, фрезерно-токарних і багатоосьова верстатів. Він дозволяє задовольняти потреби підприємств, що працюють в найрізноманітніших галузях промисловості.

Представництва компанії Vero Software перебувають в Україні, Великобританії, Німеччини, Італії, Франції, Японії, США, Бразилії, Голландії, Китаї, Південній Кореї, Іспанії та Індії. Програмне забезпечення поставляється в понад 45 країн через дистриб’юторську мережу.

Vero Software є частиною групи Hexagon, провідного виробника технологій для проектування, вимірювань і візуалізації, що дає користувачу можливість створювати, вимірювати, розміщувати об’єкти, а також обробляти і презентувати дані.


Tweet