nCode GlyphWorks – це професійне рішення для обробки і аналізу різних видів сигналів і експериментальних даних, розроблена англійською компанією nCode, дочірньою організацією німецької компанії HBM, світового лідера у виробництві контрольно-вимірювального обладнання.

Компанії ЗАТ «КАДФЕМ Сі-Ай-Ес» і HBM-nCode уклали дистриб’юторську угоду про право розповсюдження і технічної підтримки програмного продукту nCode GlyphWorks, призначеного для обробки сигналів, роботи з великими обсягами експериментальних даних і розрахунку втомної довговічності виробів.

Програмний продукт nCode GlyphWorks володіє зручним об’єктно-орієнтованим графічним інтерфейсом і оптимізований для комплексної роботи з великими обсягами даних. У функціонал програмного продукту входить широкий набір інструментів для часового, частотного і статистичного аналізу сигналів. Крім того, присутні інструменти для оцінки ресурсу і втомної довговічності виробів, а також синхронізованого відображення сигналу GPS, відео та інших даних, отриманих під час випробувань. У програмному продукті реалізований зручний механізм для автоматизованого створення звітів, в тому числі, і російською мовою.

Синхронізація GPS сигналу з відеозаписом та іншими даними, отриманими за час випробувань автомобіля

nCode GlyphWorks має загальний інтерфейс з програмним продуктом nCode DesignLife, знайомих багатьом користувачам ANSYS, що дозволяє проводити оцінку ресурсу і втомної довговічності виробів в єдиному програмному середовищі.

Програмний продукт nCode GlyphWorks має модульною системою, що дозволяє створювати необхідний функціонал як з допомогою великих вбудованих бібліотек, так і самостійно з використанням мови Python. Робочі шаблони, створені в nCode GlyphWorks, можуть бути підготовлені заздалегідь і поширюватися в межах підприємства у відповідній бібліотеці, що забезпечує надійність і високу швидкість розрахунків, без необхідності користувачам створювати необхідний функціонал самостійно.

Комплексний аналіз сигналів та експериментальних данихАвтоматизоване створення графіків і звітів

Типові задачі

 • Обробка, аналіз і створення звітів для багатоканальних даних великих обсягів.
 • Оцінка втомної довговічності і ресурсу виробів.
 • Проведення віртуальних випробувань виробів на вибростоле і аналіз даних, отриманих з реальних випробувань.
 • Обробка та географічне відображення багатоканальних даних GPS.
 • Ідентифікація і видалення помилкових даних.

Переваги

 • Можливість проведення комплексного аналізу даних, який здатний виконати звичайний користувач, який не є досвідченим фахівцем у цій сфері. У свою чергу, це підвищує ефективність роботи всієї розрахункової групи.
 • Покращена кореляція завдяки використанню експериментальних і розрахункових даних до єдиної програмної середовищі.
 • Підвищена надійність і якість роботи, завдяки стандартизації всіх робочих процесів.
 • Економія часу та коштів завдяки швидкому і точному розрахунку ресурсу виробів.
 • Отримання результатів і створення звітів «в один клік». Можливість швидко обробляти вихідну інформацію для створення готових документів.
 • Можливість створення власних функцій з використанням мови Python і статистичних бібліотек IMSL або згідно з існуючими процесами.

Міжнародний досвід

Програмний продукт nCode GlyphWorks знайшов широке застосування в аерокосмічній (компанії Lockheed Martin, AgustaWestland і Turbomeca), машинобудівної (Bombardier і Cummins) і автомобільної (Ford, Chrysler, General Motors, Peugeot Citroën і Tata) галузях.

Першоджерело


Tweet