На виставці CES 2015 компанія Wacom представила планшети Cintiq 27QHD і Cintiq Companion 2, створені спеціально для професіоналів. Моделі Cintiq 27QHD і Cintiq 27QHD touch оснащені збільшеною робочою поверхнею, покращеним цифровим пером і видатними колірними характеристиками. Планшети Cintiq 27QHD і Cintiq 27QHD touch створені, щоб задовольнити зростаючі потреби творчих професіоналів.

Оригінал статті

Інструменти змінюються, творче начало незмінно.

Приготуйтеся до наступного етапу еволюції Cintiq: дозвольте своїм творчим здібностям проявитися в нових, приголомшливих вимірах на 27-дюймовому дисплеї з високою роздільною здатністю і реалістичною передачею кольору – 1,07 мільярда квітів і 97% діапазону кольорів Adobe RGB. Робота на екрані відрізняється природністю і інтуїтивністю, і в цьому процесі перо Pro Перо від Wacom і технологія multi-touch* є цінними інструментами. Немає жодних сумнівів у тому, що Cintiq 27QHD – революція в цифровому мистецтві.

Кришталева чистота – висока роздільна здатність екрану і здатна розширюватися робоча поверхня

Ви оціните додатковий простір і свободу творчості, не відволікаючись на будь-які фізичні або візуальні збої робочої поверхні. Обидві моделі Cintiq 27QHD оснащені 27-дюймовим гладким повністю скляним дисплеєм з роздільною здатністю 2560 x 1440 і надзвичайно широким кутом огляду, що дозволяє займатися творчістю на великій площі зі збереженням усіх деталей – природно, інтуїтивно і безпосередньо на екрані. А оскільки великий дисплей зроблений зі скла, ви можете використовувати навіть наконечники-фломастери, які найповніше відтворюють тактильні відчуття як при роботі пензлем на папері.

Реалістична передача кольору – відмінні колірні характеристики та управління кольором

Ви отримаєте в точності той результат, який бачите на екрані. Колірна палітра Cintiq 27QHD відображає 1,07 мільярда квітів і 97% діапазону кольорів Adobe RGB, а отже, являє собою незамінний креативний інструмент: при роботі із високоякісними зображеннями у сфері малювання, дизайну, редагування фотографій або створення медіа-контенту – від друкованих видань до 3D-анімації. Для точного колірного відповідності дисплей можна відкалібрувати за допомогою рішення для управління кольором Wacom Colour Manager на платформі X-Rite (продається окремо). На відміну від більшості рішень для управління кольором, Wacom Colour Manager задає колір як в Cintiq, так і на комп’ютері, що дозволяє так тонко підбирати кольори, як ніколи раніше.

Інтуїтивно зрозумілі інструменти – чутливу до натискання перо, технологія multi-touch* екранні елементи керування і Круговий меню

Працюйте ефективно – обома руками одночасно. Cintiq 27QHD дозволяє удосконалити та прискорити робочий процес, оскільки у Вашому арсеналі тепер є цифрове перо, екранні елементи керування і Круговий меню. Малюйте, фарбуйте, робіть ескізи і редагуйте безпосередньо на екрані за допомогою пера, яке має 2048 рівнів чутливості до натискання і виконує дії подібно традиційної кисті або позначками. Насолоджуйтеся природним, інтуїтивним і результативним творчістю. Зупинивши свій вибір на Cintiq 27QHD touch, ви можете панорамувати, масштабувати, обертати і переміщати зображення за допомогою сенсорної технології multi-touch*. Це дозволить працювати ще інтуїтивніше і ефективніше в призначених для творчості програмах Adobe Photoshop до Autodesk Mudbox або Corel Painter.

Універсальний інструмент – бездротовий пульт ExpressKey® та додаткові варіанти підставки

Cintiq 27QHD поставляється з новим пультом ExpressKey. Це портативний пристрій, що складається з кнопок, що програмуються на клавіатурні поєднання, і сенсорного кільця Touch Ring, яке дозволяє зосередитися на виконуваній роботі. Під час малювання пульт можна розташувати у найбільш зручному місці – на екрані, в руці або поряд з клавіатурою. У поєднанні з екранними елементами управління у вашому розпорядженні десятки варіантів для налаштування клавіатурних сполучень з певної задачі або програми.

Умови роботи стають більш комфортними завдяки опціональній підставці, яка дозволяє знайти саме ергономічне індивідуальне робоче положення. У Вас на вибір різні варіанти розміщення дисплея – від міцних двохпозиційних вбудованих ніжок до опціональною ергономічної підставки Cintiq або підставки з кріпленням VESA сторонніх виробників. Ергономічна підставка Cintiq пропонує кілька варіантів розташування для створення природного відчуття роботи за мольбертом або креслярською дошкою. Її можна відрегулювати так, щоб працювати самим ергономічним для себе чином, будь то сидячи або стоячи.

*доступно для моделі Cintiq 27QHD touch

Оригінал статті


Tweet