Пакети розширень надають нові інтуїтивні інструменти, поліпшені взаємодія і високу продуктивність, що збігаються з запуском 3D Marketplace Creative Market.

На міжнародній конференції і виставці SIGGRAPH 2015, що проходила 11-13 серпня в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, компанія Autodesk оголосила про останніх релізах розширень для пакетів для 3D моделювання, анімації, VFX і візуалізації Maya 2016 і 3ds Max 2016. Пакети розширень доступні для передплатників Autodesk Subscription, починаючи з 11 серпня для 3ds Max і 9 вересня для Maya. Одночасно, компанія представила новий розділ 3D marketplace Creative Market, – своїй онлайн-платформи для купівлі та продажу контенту, розробленого художниками. Ці рішення, поряд з нещодавно анонсованим Autodesk Stingray Game Engine, були представлені протягом всієї виставки SIGGRAPH, з додатковими ресурсами, наявними на порталі Autodesk AREA.

Пакети розширень для Maya 2016 і 3ds Max 2016: Спрощене створення 3D контенту

З новими можливостями, розробленими для поліпшення досвіду художників, пакети розширень вирішують комплексні завдання в анімації і прискорюють процес дизайну, розповсюдження, рецензування та взаємодії 3D-контентом в динаміці на кожному етапі творчого процесу.

Autodesk Maya 2016 Extension 1:

  • Новий інструмент для створення тексту робить його створення простіше і легше, ніж коли-небудь, щоб створити бренди, літаючі логотипи, титри, і інші проекти, які вимагають 3D тексту. Об’єкт 3D Type дозволяє художникам створювати редагований, не руйнується, багаторядковий, деформований текст.
  • Підтримка формату SVG (Scalable Vector Graphic) допомагає художникам використовувати 2D векторні зображення, створені в таких програмах, як Adobe Illustrator в оточенні тривимірної сцени.
  • Нові процедурні вузли для обробки текстур і зображень у редакторі Hypershade дозволяють спростити розробку багатьох складних образів.
  • Робочі процеси на основі інструменту Game Exporter стали більш простими і впорядкованими, дозволяючи швидше і простіше обмінюватися даними між Maya та ігровими движками, такими як Unity, Unreal Engine і Autodesk Stingray. Художники можуть досягнути кращого рівня деталізації (LOD) коли змінюються фокусна відстань або кут зору з включенням відсотка висоти екрана.
  • Активний режим Live linking між Maya і Stingray Game Engine може динамічно оновлювати позицію геометрії, персонажів і камери. Зміни можна побачити миттєво у будь-якому інструменті, усуваючи необхідність повторного експорту або ручної заміни елементів і об’єктів у сцені.

Autodesk 3ds Max 2016 Extension 1:

  • Нові розв’язувачі Geodesic Voxel і Heat Map дозволяють художникам легше і швидше створювати ваги оболонки в процесі скининга. Нові контролери Max Creation Graph (MCG) Animation Controllers надають можливості для процедурної анімації.
  • Робочі процеси на основі інструменту Game Exporter стали більш простими і впорядкованими, дозволяючи швидше і простіше обмінюватися даними між 3ds Max і ігровими движками, такими як Unity, Unreal Engine і Autodesk Stingray. Редактор ShaderFX також отримав поліпшену підтримку фізично-коректних шейдерів Stingray, гарантуючи візуальну узгодженість в обох інструментах.
  • Новий режим Live Link між 3ds Max і Stingray дозволяють експертам в галузі дизайн візуалізації отримати доступ і рецензувати проекти в інтерактивному 3D оточенні.
  • Розширення надає новий потужний інструмент для створення 3D тексту: додавання і анімація, керовані даними на основі інформації ніколи не було простіше.

Більше інформації про нові пакети розширень для 3ds Max і Maya ви можете знайти на сторінках продуктів на сайті компанії Autodesk.

Creative Market 3D Marketplace відкриває свої двері для 3D-художників

Майданчик Creative Market для продажу і придбання контенту, придбана Autodesk в минулому році, отримала довгоочікувану підтримку функцій продажу і покупки 3D контенту. Торгова площадка на даний момент володіє 9000 магазинів, які продають спільноти більш ніж 250000 дизайн контенту. Художники тепер можуть шукати, замовляти та ліцензувати високо-якісний 3D контент, створений дизайнерами зі всього світу, або завантажувати і продавати оригінальні 3D моделі з допомогою сайту.

Більше деталей ви можете знайти на сторінці: https://creativemarket.com/3d

Про компанії Autodesk

Компанія Autodesk допомагає людям уявляти, проектувати і створювати кращий світ. Все – від професійних проектувальників і архітекторів, до цифрових художників, студентів і просто захоплюються технологіями фахівців, використовують програмні продукти Autodesk для розкриття творчості та вирішення важливих завдань.

Джерело


Tweet