Потрапивши в ANSYS Hall of Fame, ви будете заінтриговані побачивши велику різноманітність унікальних записів від наших клієнтів.

Переможці у Залі слави ANSYS охоплюють багато галузей промисловості і рішень. Навіть ті користувачі, які не стали переможцями зробили подіум захоплюючим і надали свої проекти: дизайну човни, будівництво моста, бульбашки в склянці шампанського і турбіни вітряного двигуна. Інноваційне використання моделювання ANSYS дозволяє інженерам зламати нові кордони по кожній галузі.

Тим не менш, щоб увійти в Зал слави вам не потрібно мати унікальне додаток. Інженерне досконалість може бути виявлено в повсякденних додатках, як у великих, так і малих. Інженери готові вирішити проблеми всіх розмірів і труднощів, щоб зробити їх компанії більш успішними і зрозуміти, як використовувати свій продукт в подальшому.

Ви хочете взяти участь у Змаганнях Залу слави ANSYS 2016 року?

Звичайно! Переможці отримують:

  • IPad Apple
  • Американський навчальний кредит в розмірі 150$ ANSYS
  • Місце в Залі слави ANSYS

Цей сьомий щорічний конкурс дає можливість показати свій інженерний досвід в застосуванні програмного забезпечення ANSYS. Провідні компанії і університетів з усього світу заробили своє місце і Ви могли б також. Міжнародне моделювання та спільноти дизайнерів чекають зустрічі з проривами і методами найбільш успішної практики в моделюванні, показаними переможцями Залу Слави і призерів кожен рік.

Зал слави ANSYS надає платформу, щоб показати дизайнерські можливості Вашої організації та технічну спроможність. В той час коли велике зображення або відео допомагають Вашої запису отримати високий бал, новаторські ідеї, передові програми і стандартна робота, яка виконана зразковим способом поряд із добре обробленими описами проблеми і рішення, збільшать цінність Вашої роботи, а так само збільшать окуляри від наших суддів.

Перед тим як створити свій вхід на конкурс, не забудьте розглянути деякі поради і підказки.

Тепер Ви можете увійти, щоб бути увековеченым у Залі слави ANSYS.

Крайній термін: 2 листопада 2015


Tweet