Відкрита платформа для 3D-друку Autodesk Spark тепер доступна в операційній системі Windows 10.

Сан-Франциско, 5 серпня 2015 – Компанія Autodesk (NASDAQ: ADSK) повідомила, що платформа для 3D-друку Spark вбудована в Windows 10.
Надійна і оптимізована платформа для 3D-друку Spark на базі Windows 10 робить 3D-друк більш доступною для користувачів Windows по всьому світу. Інтеграція з Windows 10 значно спростить адитивні виробничі процеси – від етапу проектування до виробництва. Також Autodesk зробить безкоштовний* API Spark доступним для спільноти розробників Microsoft, що сприятиме подальшому збільшенню охоплення і обсягу індустрії 3D-друку.

«Дуже важливо працювати над сумісністю програмного забезпечення та апаратних засобів для 3D-друку, щоб забезпечити потреби нашого міжнародного співтовариства користувачів і розробників даної технологій, – говорить Стів Гуггенхаймер (Steve Guggenheimer), корпоративний віце-президент по платформної розробки і ведучий євангеліст Microsoft. – Об’єднуючи зусилля з Autodesk, ми допомагаємо технології 3D-друку повністю розкрити свої можливості, спрощуємо процес виробництва на всіх його етапах».

«Autodesk ставить перед собою завдання розвивати індустрію 3D-друку, об’єднуючи зусилля її учасників, роблячи технологію простіше, доступніше як для бізнесу, так і для звичайних людей, – каже Самір Ханна, віце-президент і генеральний менеджер Autodesk продуктів для індивідуальних пользоватлей і 3D-друку. – Оптимізуючи платформу для 3D-друку Spark під Windows 10, ми розширюємо можливості користувачів Windows, так і розробників Microsoft, даємо їм можливість повною мірою використовувати потенціал адитивного виробництва».

Про Autodesk

Autodesk допомагає придумувати, проектувати і створювати світ майбутнього. Різні користувачі – від професійних дизайнерів, інженерів і архітекторів до цифрових художників, студентів і просто любителів – застосовують рішення Autodesk для підвищення творчого потенціалу та вирішення важливих професійних завдань. Докладна інформація.

www.autodesk.com


Tweet