Компанія Wacom, світовий лідер у виробництві пір’яних планшетів для творчості, представляє нове покоління сімейства Intuos, яке забезпечує творчим ентузіастам необхідний набір цифрових інструментів.

Берлін, 3 вересня 2015 р, виставка IFA — Сьогодні Wacom запускає наступне покоління лінійки Intuos, удостоєною протягом багатьох років безлічі нагород. Нове сімейство планшетів Intuos Pen&Touch складається з чотирьох моделей: Intuos Art, Intuos Comic, Intuos Photo і Intuos Draw (тільки з пір’яним введенням). Кожна модель комплектується безкоштовним для творчості, а також додатковими пропозиціями щодо освоєння пристроїв пакет сервісних послуг. Пір’яні планшети доступні в двох розмірах (малий і середній), трьох кольорах (білий, блакитний і чорний) і двох функціональних варіантах (пір’яний і сенсорно-пір’яний) — з можливістю додаткового оснащення комплектом бездротового підключення Wacom Wireless Accessory Kit. «Ми витратили чимало часу на роботу зі своїми клієнтами і переробили популярну лінійку Intuos, щоб наші продукти краще відповідали запитам в ключових користувальницьких сегментах, — зазначив Джефф Мэнделл, виконавчий віце-президент Wacom. — Нові Intuos забезпечують все необхідне для візуалізації ідей і виносять можливості творчих ентузіастів на новий рівень».

Нові планшети продовжують добрі традиції лінійки Intuos: 1024 рівнів натиску забезпечують точність у роботі над графічними ілюстраціями і цифровими фотографіями; функції сенсорного вводу (multi-touch) дозволяють масштабувати і обертати зображення простими жестами пальців; чотири клавіші ExpressKeys прискорюють виконання часто використовуваних функцій, переносячи їх з традиційної клавіатури на планшет. Ергономічний дизайн планшетів дарує фотографам і художникам довгі години комфортної роботи.

Ключові можливості і комплектне ЗА

Intuos Draw — для новачків з творчими амбіціями

З доступом до ArtRage Lite і безкоштовним уроків, які дарує цей зручний пір’яний планшет, користувачі зможуть швидко підвищити свій рівень від новачка до талановитого художника.

Intuos Art — для користувачів з навичками у малювання.

Пропонуючи реалістичні художні інструменти, цей пір’яний планшет дозволяє користувачам досліджувати найрізноманітніші стилі та техніки в комплектному програмі Corel Painter Essentials. Доступний в малому і середньому розмірах, обидва в чорному або синьому виконанні.

Intuos Photo — для фотохудожників, бажаючих випробувати нові творчі техніки або забезпечити фотографії текстовими і графічними елементами для більшої персоніфікації знімків.

Видалення зайвих елементів, проведення кольорокорекції, створення композитних зображень — для подібних робіт чутливий до тиску пір’яний планшет забезпечує принципової новий рівень точності і контролю. Завдяки новим простим технікам, зняті на мобільний пристрій зображення можна поліпшити так, що їх сміливо можна показати друзям, близьким і навіть своїм шанувальникам. Доступний в малому розмірі (чорного забарвлення), цей планшет комплектується програмами Corel PaintShop Pro і Corel AfterShot Pro (для користувачів Windows) і Macphun Creative Kit і Corel AfterShot Pro (для користувачів Mac).

Intuos Comic — для любителів коміксів і манги.

Забезпечуючи художників коміксів і манги всім необхідним, цей планшет відмінний засіб для створення персонажів і цифрових ескізів, розмальовки та малювання цифровий тушшю. Готовими персонажами легко можна похвалитися перед друзями і шанувальниками, завойовуючи популярність і впізнаваність. Планшет доступний в малому і середньому розмірі (чорної і блакитний кольори). У комплект з пристроєм входять додатки Clip Paint Studio Pro і Anime Studio.

Доступність в Україні

Всі нові планшети Intuos сертифіковані в Україні, поставляються в міцному упакуванні, яка привертає увагу творчо налаштованих споживачів. Пристрої можна буде придбати у всіх роздрібних та інтернет-магазинах офіційних партнерів Wacom в Україні. Початок продажу — жовтень 2015 року.

Про компанії Wacom

Міжнародна компанія Wacom була заснована в Японії в 1983 році і на даний момент має офісами в більш ніж 150 країнах. За 30 років своєї діяльності Wacom встигла попрацювати з більшістю провідних креативних професіоналів і організацій та надихнути їх на створення більш творчого світу. Продукти компанії використовуються в таких областях як цифрове мистецтво, спеціальні ефекти, мода і промисловий дизайн, а також допомагають зробити взаємодію між людиною та технічними пристроями більш природним і інтуїтивним за допомогою планшетів, інтерактивних мобільних дисплеїв, цифрових інтерфейсів, стилусів і рішень для електронної документації. Все це дозволяє кожному користувачу – від художників до топ-менеджерів корпорацій – з легкістю висловлювати себе у цифровому середовищі

Мільйони людей по всьому світу використовують бездротові стилуси при роботі зі смартфонами, планшетами та персональними комп’ютерами. Wacom пропонує свої комплексні рішення і технології інтерфейсу Feel IT Technologies виробникам і стратегічним партнерам по всьому світу. Більшість виробників планшетних комп’ютерів задіють технології компанії при створенні своїх пристроїв.


Tweet