Infolytica Corporation оголошує про випуск їх останнього програмного продукту MagNet для оновлення SOLIDWORKS, моделювання електромагнітного поля – до пакету 3D CAD. Це оновлення містить поліпшення, зроблені в інтерфейсі, подальшої обробки і швидкості програмного забезпечення.

MagNet для SOLIDWORKS – вбудоване 3D вирішальне пристрій електромагнітного поля, розроблене Infolytica Corporation, яка заснована на їх автономному програмному забезпеченні MagNet 2D/3D. Моделювання і аналіз будь-якого електромагнітного пристрої можуть бути виконані повністю в межах навколишнього середовища SOLIDWORKS, що сприяє вирішенню складних проблем проектування в таких областях, як трансформатори, датчики, MRI, приводи головок, соленоїди і т. д.

Призначення однорідного намагніченого Samarium Cobalt магнітного матеріалу [24 MGOe SmCo] до відібраному обсягом в приводі головок Звукової котушки. Напрямок намагніченості показують, вказуючи вгору.

В цій новій версії були внесені зміни в інтерфейсі для моделювання матеріалів і пост-обробки. Тепер стало легше встановлювати напрямок намагніченості і тип матеріалу для електромагнітного аналізу. Крім того, користувачі можуть встановити потрібну точку походження в моделі для довідки, при перегляді графіки. Інформація доступна після завершення моделювання для того, щоб переглянути результати у Relatable чином для їх застосування.

Новий рівень ефективності: збільшення швидкості було застосовано до налаштування моделі, візуалізації, моделювання і завантаження даних великих розмірів. Це оновлення також містить безперебійну роботу з кожним релізом, щоб зробити точніше статику, AC і 3D моделювання електромагнітного поля, SOLIDWORKS, більш ефективними. Всі ці зміни призводять до ще більш швидкої і надійної налаштуванні.

MagNet для SOLIDWORKS дозволяє користувачам визначати місце розташування точки опори для будь-яких рухомих частин у межах їх пристрою. Визначення цієї точки потім веде до обчислення точних значень крутного моменту. Право: [0,0,0] – Лівий в [100, 0,0]

“Ми присвячуємо себе нашим клієнтам і постачання рішень для дизайну та аналізу, в яких вони потребують,” сказав Чед Гэлэмзэн, Менеджер з маркетингу Infolytica Corporation. “Ось чому ми пропонуємо безкоштовні демонстраційні версії нашого програмного забезпечення кожному, хто цікавиться повним набором функцій і результатами, які MagNet для SOLIDWORKS повинен надати”.

Доступність

MagNet для SOLIDWORKS тепер доступний для Microsoft Windows 7 або 8.

Про Infolytica Corporation

Корпорація Infolytica є світовим розробником і постачальником програмного забезпечення для проведення електромагнітного і теплового аналізу низькочастотного діапазону. Це перша організація, яка впритул зайнялася питанням забезпечення інженерів-проектувальників доступними програмними рішеннями. Продукти Infolytica знайшли широке застосування в сфері проектування високоефективних електромеханічних виробів для авіакосмічної та автомобілебудівної індустрій, області побутової електротехніки та електричних приладів, енергетичного сектору та медичної промисловості.


Tweet