ANSYS(NASDAQ: ANSS), світовий лідер інноваційного інженерного програмного забезпечення, оголосив сьогодні про придбання SpaceClaim Corporation, лідера програмного забезпечення для 3-D моделювання, за $85 млн готівкою, плюс збереження і облік оборотного капіталу. Угода була здійснена 30 квітня 2014 року.

SpaceClaim пропонує перший дієвий і легкий у використанні інструмент для 3-D моделювання, який може використовуватися будь-яким інженером під час процесу розробки вироби. Цей процес, званий “пряме моделювання”, серйозно відрізняється від традиційного CAD програмного забезпечення. SpaceClaim і ANSYS співпрацювали, щоб запропонувати споживачам ANSYS® SpaceClaim Direct Modeler.

Довготривала стратегія ANSYS – “Simulation Driven Product Development”™, завдяки якій організації отримують величезну перевагу при використанні комп’ютерного моделювання на початку циклу проектування шляхом передбачення – як продукт буде працювати в реальному світі. З додаванням SpaceClaim, ANSYS буде надавати клієнтам потужний і інтуїтивно зрозумілий 3-D інструмент прямого моделювання. Широке застосування технології SpaceClaim може допомогти ANSYS надати інструменти для моделювання інженерові в будь-якій галузі – з самих ранніх етапів циклу дизайну. ANSYS завжди був відкритою платформою, і пропозиції SpaceClaim’s є CAD-нейтральними, дозволяють користувачам змінювати геометрію незалежно від того в якому CAD пакеті вона була створена.

“Ця угода відповідає нашій стратегічній концепції та стратегії, що дозволить прискорити нашу технологічну дорожню карту продукту і підвищить привабливість наших пропозицій для клієнтів і буде стимулювати зростання, “сказав Джим Кешман, президент і виконавчий директор ANSYS”. SpaceClaim є захоплюючим доповненням до нашого портфеля, оскільки він зачіпає незадоволені потреби в 3-D моделюванні при концептуальному створення моделі, виготовленні та 3-D друку моделі, яка являє собою аудиторію до 5 млн користувачів. Крім розвитку інновацій, додавання SpaceClaim допомагає ANSYS прискорити зростання ринку моделювання шляхом збільшення існуючих користувачів моделювання мільйонами користувачами дизайну і системних інженерів. Ми вітаємо команду SpaceClaim в ANSYS”.

“Провідні компанії знають, що потрібно модернізувати своє інженерне програмне забезпечення і платформи, якщо вони хочуть розвивати по-справжньому інноваційні продукти”, сказав Даніель Дін, старший віце-президент з досліджень і розробок у SpaceClaim. “3-D інструменти SpaceClaim у – у поєднанні з перевіреним програмним забезпеченням для моделювання – ANSYS – ідеально підходять для швидких темпів у сучасному бізнесі, у віданні більш коротких процесів розробки продукту від концепції до прототипу.”


Tweet